A Cheerful Giver - Láska na prvé ovoňanie

Pridané: 22.08.2016

A Cheefull Giver - na Slovensku doposiaľ neznáma značka, no v zahraničí má svoju stálu klientelu, ktorá na jej produkty nedá dopustiť!
Pýtate sa prečo?

 

Odpoveď je vskutku jednoduchá - žiadna chémia, len prírodné suroviny, originálne vône, ktoré inde nenájdete, krásny dizajn, a to všetko pekne pod jednou strechou!

 

Čo o nás potrebujete vedieť?

 

Dĺžka horenia našich sviečok robí z produktov viac ako “jednorazovú záležitosť”. V ponuke máme hneď niekoľko veľkostných druhov:

 

- 170 g - stredne malá sviečka s dĺžkou horenia 30 hodín

- 454 g - stredná veľkosť s dĺžkou horenia 80 hodín
- 680 g - veľká sviečka s dĺžkou horenia 120 hodín.

 

 

Suroviny, ktoré sú pri výrobe použité, ťažkú chémiu poznajú len z počutia svojich vonných kolegov z iných konkurenčných firiem. U nás používame čisto prírodné materiály - starostlivo vybrané esenciálne oleje a výťažky z rastlín. Sviečky Cheefull Giver sú teda vhodné aj pre alergikov alebo pre ľudí, ktorých z ťažkých vôní či parfumov zvykne rozbolieť hlava.

 

Vône - tak s tými sme sa pri výrobe naozaj vyhrali! Z našej ponuky si vyberie skutočne každý. Nájdete u nás kvetinové aj ovocné vône, čisté a svieže, sviatočné i korenisté. Všetky kategórie disponujú vskutku nezvyčajnými vôňami. Čerešnová bublanina, Bambusová oáza, Teplo rodinného krbu... A to je len stručná ukážka!

 

Pomer esenciálnych olejov je v našich výrobkoch vyvážený, sviečky voňajú rovnako počas celej doby horenia, a hoci okamžite prevôňajú váš byt či dom, ovzdušie nezaťažajú ani nepresycujú.

 

Dizajn našich sviečok je decentný, no zároveň oku lahodný. Osloví každého, kto si potrpí na vkusné doplnky. Sklenená dóza s tesniacim uzáverom je nielen praktická, ale i reprezentatívna, vďaka čomu bude skvelým darčekom pre vašich blízkych a vy si ušetríte starosti s darčekovým balením.

 

 

 

Sviečky Cheerfull Giver - to je jednoducho láska na prvé... Ovoňanie! :)


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k A Cheerful Giver - Láska na prvé ovoňanie

vložiť nový komentár
11.09.2019 pridal nsalenorth
23.08.2019 pridal umastusroge
20.08.2019 pridal ybesnyfide
01.08.2019 pridal ehenewerksant
18.11.2017 pridal otilmonshel
Kategórie Dodanie tovaru Kontakt

Luxusné vonné sviečky

Vonné vosky

Aromalampy

Sójové sviečky

Plávajúce sviečky

Email: sviecky-online@sviecky-online.sk

Tel:     +421908065541

 

 

 

 

 

Copyright 2015 - 2020 © sviecky-online.sk