A Cheerful Giver - Láska na prvé ovoňanie

Pridané: 22.08.2016

A Cheefull Giver - na Slovensku doposiaľ neznáma značka, no v zahraničí má svoju stálu klientelu, ktorá na jej produkty nedá dopustiť!
Pýtate sa prečo?

 

Odpoveď je vskutku jednoduchá - žiadna chémia, len prírodné suroviny, originálne vône, ktoré inde nenájdete, krásny dizajn, a to všetko pekne pod jednou strechou!

 

Čo o nás potrebujete vedieť?

 

Dĺžka horenia našich sviečok robí z produktov viac ako “jednorazovú záležitosť”. V ponuke máme hneď niekoľko veľkostných druhov:

 

- 170 g - stredne malá sviečka s dĺžkou horenia 30 hodín

- 454 g - stredná veľkosť s dĺžkou horenia 80 hodín
- 680 g - veľká sviečka s dĺžkou horenia 120 hodín.

 

 

Suroviny, ktoré sú pri výrobe použité, ťažkú chémiu poznajú len z počutia svojich vonných kolegov z iných konkurenčných firiem. U nás používame čisto prírodné materiály - starostlivo vybrané esenciálne oleje a výťažky z rastlín. Sviečky Cheefull Giver sú teda vhodné aj pre alergikov alebo pre ľudí, ktorých z ťažkých vôní či parfumov zvykne rozbolieť hlava.

 

Vône - tak s tými sme sa pri výrobe naozaj vyhrali! Z našej ponuky si vyberie skutočne každý. Nájdete u nás kvetinové aj ovocné vône, čisté a svieže, sviatočné i korenisté. Všetky kategórie disponujú vskutku nezvyčajnými vôňami. Čerešnová bublanina, Bambusová oáza, Teplo rodinného krbu... A to je len stručná ukážka!

 

Pomer esenciálnych olejov je v našich výrobkoch vyvážený, sviečky voňajú rovnako počas celej doby horenia, a hoci okamžite prevôňajú váš byt či dom, ovzdušie nezaťažajú ani nepresycujú.

 

Dizajn našich sviečok je decentný, no zároveň oku lahodný. Osloví každého, kto si potrpí na vkusné doplnky. Sklenená dóza s tesniacim uzáverom je nielen praktická, ale i reprezentatívna, vďaka čomu bude skvelým darčekom pre vašich blízkych a vy si ušetríte starosti s darčekovým balením.

 

 

 

Sviečky Cheerfull Giver - to je jednoducho láska na prvé... Ovoňanie! :)


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k A Cheerful Giver - Láska na prvé ovoňanie

vložiť nový komentár
11.09.2019 pridal nsalenorth
23.08.2019 pridal umastusroge
20.08.2019 pridal ybesnyfide
01.08.2019 pridal ehenewerksant
18.11.2017 pridal otilmonshel

Kontakt

Email: sviecky-online@sviecky-online.sk

Tel:     +421908065541

 

 

 

 

 

Copyright 2015 - 2022 © sviecky-online.sk