Dodie’s - vonné vosky

Úvod Značky Dodie’s - vonné vosky

Dodie´s - značka, v ktorej je srdce.

 Kategórie produktov


vonný vosk 25 g

Dodie’s vonné vosky 

v sáčku 25 g

Dodie’s vonné vosky Darčekové balenia

  Ěterické oleje a vonné esencie 

 Voňavé pohľadnice

 Ručná výroba a kvalitné suroviny

K dodávateľovi sme tentokrát nezašli ďaleko, odbehli sme si doslova za roh, do susednej Českej republiky. Len čo sme sa o tejto značke dopočuli, vedeli sme, že ju musíme ponúknuť aj Vám. 

V prvom rade nás zaujala história a proces výroby. Dodie´s sú uznávanou značkou už viac ako 18 rokov a po celý tento čas dokážu osloviť neustále sa rozširujúci okruh zákazníkov. Dopomáha k tomu dozaista i to, že každý kúsok, ktorý vyrobia, je originál!

 Z vonných voskov v tvare srdiečok sa roztopí i to vaše srdce. Ručná výroba, žiadna chémia, prísne pravidlá, ktoré zamestnanci starostlivo dodržujú, sú zárukou spokojnosti každého zákazníka. Pri výrobe vonných voskov je používaný výhradne prírodný palmový vosk a suroviny v najvyššej (antialergickej a BIO) kvalite. Vonné vosky sú vďaka tomu vhodné aj pre alergikov, nakoľko neobsahujú žiadne chemické prídavné látky alebo leštidlá.

 Za jedným voňavým srdiečkom sa skrýva kusisko dobre odvedenej poctivej práce, ktorú ocení každý, kto si potrpí na kvalitu a príjemnú atmosféru svojho domova. Tvar vonných voskov však nie je len symbolický, ale i praktický. Ponúka sa tu možnosť darovať svojim blízkym voňavé, priam roztápajúce sa srdiečko, ktoré za Vás povie úplne všetko. :)


 

Čím sú Dodie´s výnimočné? 

 

  • Obsahujú výhradne prírodný palmový vosk
  • Obsahujú prírodné silice a rastlinné extrakty
  • Nevyvolávajú alergické reakcie
  • Neobsahujú žiadne aditíva a leštidlá
  • 100% odstraniteľný z bežných povrchov a tkanín
  • Doba uvoľnovania cca 10 hodín
  • Originálna ručná výroba a balenie
  • 100% český výrobok


Galéria

Kontakt

Email: sviecky-online@sviecky-online.sk

Tel:     +421908065541

 

 

 

 

 

Copyright 2015 - 2021 © sviecky-online.sk