Freud & Thal - luxusné vonné sviečky

Úvod Značky Freud & Thal - luxusné vonné sviečky

Vôňa v znamení luxusu

 Kategórie produktov

Sviečky Feng Šuej

 

Luxusné sviečky

 

 

 

     Svietniky

 

 


Údolie radosti.


Názov vznikol ako anagram slova Freudenthal, kedysi užívaného nemeckého názvu mesta Bruntál, v ktorom tvoríme. Starý nemecký názov znamenal v preklade Údolie radosti alebo tiež Šťastné údolia, čo malo vyjadrovať očakávania obyvateľov vtedy novozaloženého mesta českým kráľom Přemyslom Otakarom I. Stalo sa tak už v roku 1213, čo znamená, že Bruntál je historicky vôbec najstarším a prvým sídlom s právnym statusom mesta v Česku. Myšlienka krásneho Údolia radosti prerastá našou prácou, je našou hnacou silou. Naše činy sa vždy usilujú o obohatenie vašich zmyslov prostredníctvom krásnych predmetov i povznášajúcich vôní, ktoré dokážu vytvoriť prostredie plné zmyselných vnemov a zážitkov. Podstata tvorby Freud & Thal dizajnov spočíva v presvedčení, že každý prvok má mať svoj zmysel a dohromady majú spolu vytvárať dokonalý celok. Teda farba, ornament, vôňa i obal, to všetko má svoj dôvod, myšlienku a miesto. Životným postojom členov Freud & Thal je poctivou prácou vytvárať a ponúkať svet krásna dostupný každému. Svet umenia života, svet prírodných síl prevtelený do jej diela. ÚDOLIE RADOSTI je cieľom, začiatkom i koncom našich činov.

 

 

 


Luxusné vonné sviečky v skle

 

Krása z Údolia radosti Luxusné vonné sviečky, ručne vyrobené z najkvalitnejších 100 % prírodných surovín. Esenciálne vonné oleje, s láskou namiešané podľa zásad aromaterapie a hrejivý plameň sviečky Vás prenesú do úžasného sveta relaxácie a snívania. 100 % prírodné vonné sviečky Vás očaria svojím vzhľadom, hrejivým plameňom a vôňou exotických rastlín. Unikátny dizajn sviečok z vlastnej dielne je doplnený o rad Feng - Shui (Feng Šuej). Nekonečná sila symbolov v kombinácii so zlatým alebo strieborným vzhľadom vonných sviečok dodá energiu vášmu životnému priestoru či pracovni. Silu symbolov umocňuje hrejivé teplo plameňa  a vôňa.  Všetko dokonale zladené do harmonického celku.

 

Tradičná aromaterapia 


Terapia vôňami, ako prastará metóda, využíva liečivé účinky rastlinných esenciálnych olejov. Rastlinné esencie a ich zmesi slúžia na uvoľnenie  alebo naopak povzbudenie vášho organizmu. Navodzujú pocit tepla, odstraňujú bolesti hlavy a zvyšujú koncentráciu. Luxusná vonná sviečka Freud & Thal je zmyselná vo všetkých detailoch.

Prírodné vonné sviečky obsahujú éterické oleje rastlín z celého sveta. Používame vlastné receptúry vôní, kde zmesi sú namiešané podľa zásad aromaterapie a každá sviečka má svoj terapeutický účinok. Kvalita éterických olejov je prísne strážená. Luxusné vonné sviečky Freud & Thal pri pomalom rozpustení vosku svojím plameňom odhalia svoje poklady a uvoľnia vonnú kompozíciu zo svojho srdca len pre Vás!


 


Freud & Thal Vaša krajina vôni


 

Nechajte sa očariť krásou detailu a vôňami exotických rastlín. Preskúmajte tajomstvo kvetinových vôní, ktoré Vás osviežia, alebo sa naopak nechajte upokojiť tajomnou vôňou bergamotu či kadidla. Na povzbudenie Vám príroda ponúka vôňu levandule či tropického ovocia. Luxusné sklenené vázy a vonné sviečky vynikajú jedinečnými vlastnosťami.

 

Luxusné vonné sviečky v skle sú vyrobené z čisto organických surovín. Rastlinné vosky, éterické oleje z celého sveta, bavlnený knôt a očarujúci dizajn spolu v dokonalom spojení s plameňom sviečky vytvára neobyčajný zážitok v znamení vôňe, relaxácie a pohody.

 

Sviečky Feng Šuej

 


GalériaKontakt

Email: sviecky-online@sviecky-online.sk

Tel:     +421908065541

 

 

 

 

 

Copyright 2015 - 2021 © sviecky-online.sk